Please reload

Nové stránky blogu

22/05/2019

Najdete mě nově na emmahradecka.net

 

 

 

 

Tento blog jsem začala psát asi před třemi lety. O blogování jsem nevěděla téměř nic, ale měla jsem toho hodně co říct o přírodním přístupu k léčbě endometriózy, o nových výživových směrech a také o tom, jaké to vlastně je s touto nemocí bojovat. Jsem moc ráda, že blog stále žije a je inspirací pro řadu žen, které se potýkají s různými hormonálními problémy (či řadu žen a mužů, kteří řeší autoimunitu!). Momentálně je na něm asi kolem 60 článků!

 

 

Jelikož poskytovatel nástroje, přes který blog vytvářím, přešel na novou verzi programu, rozhodla jsem se, že je načase blog přepracovat. Nové stránky blogu najdete na emmahradecka.net. Jsou mnohem přehlednější a uživatelsky vstřícnější. V rámci blogu se můžete začíst do článků v kategorii Endometrióza a hormony, paleo/AIP, Zdraví a výživa, Pohyb, Vaření, Osobní, Zkouším a testuju. Články můžete lajkovat, komentovat i sdílet. A přímo na stránkách najdete lupu, přes kterou můžete v článcích vyhledávat.

 

 

Migraci veškerého obsahu provádím svépomocí (jako ostatně celý blog), takže prosím mějte trpělivost. Jelikož je ale nová podoba blogu výrazně přehlednější, chtěla jsem vám o něm dát vědět už teď, i když ještě pracuju na migraci článků, a čeká mě heroické úsilí přepracování všech odkazů.

 

 

Je to pro mě výzva, ale zároveň je to velké dobrodružství, a jsem ráda, že jste u toho se mnou.

 

 

 

 

Podívejte se na můj nový blog, snad se vám bude líbit. A pokud chcete, už teď se na úvodní stránce můžete přihlásit k odběru novinek. Starý blog Good Vibes Huntress časem přestanu úplně používat, a platí to i pro seznam odběratelů novinek.

 

 

Těším se na vás na nových stránkách emmahradecka.net a neváhejte mi poslat zpětnou vazbu nebo tipy na témata, která vás zajímají!

 

 

 

 

 

 

 

Never stop hunting for good vibes!

 

 

 

 

Please reload

PROGRAM AMAZON ASSOCIATES

Své stránky provozuji čistě ve volném čase jako svůj koníček, nejsou komerční, ani výdělečné. Program Amazon Associates mi umožňuje nejen uvést zde konkrétní odkazy, ale zároveň mi při koupi produktů přes daný link je na účet připsáno drobné procento z prodeje (cena produktu pro vás zůstává stejná). Díky programu mě můžete touto formou podpořit. Mohu vás ujistit, že uvádím pouze produkty a knihy, které považuji za kvalitní. Filozofii o tom, proč jsem produkty a knížky zařadila na blog najdete zde. Děkuji za pochopení!