Please reload

Blog slaví 2. narozeniny

08/04/2018

Jako dárek pro vás mám Good Vibes program v podobě e-booku

 

 

 

 

 

 

Rok se s rokem sešel a máme tady druhé narozeniny blogu! Ráda bych poděkovala všem, kteří se společně se mnou vydali na cestu za zdravím a poznáním sama sebe. Je potěšující vidět, jak se funkční přístup ke zdraví rozrůstá a že se o něm v Čechách (a na Slovensku) stále více mluví. Jen tak dál pro nás všechny!

 

 

Na blogu najdete téměř 60 článků na téma endometrióza, autoimunita a jejich zvládání pomocí přechodu na autoimunitní protokol. Natočila jsem také dva rozhovory s Hanou Štipák, první o endometrióze a druhý právě o AIP. Můžete si také přečíst rozhovor o endo na stránkách EndoInfo.sk.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dárek pro vás – Good Vibes program kdykoliv a pro kohokoliv

 

K příležitosti druhého výročí blogu jsem se rozhodla, že změním koncept svého korespondenčního Good Vibes programu. Po roce zkoušení jsem došla k závěru, že nemám dostatek času a kapacity se vedení programu věnovat. A v kombinaci s tím, že mě neustále kontaktujete s dotazy ohledně dalších turnusů programu (a já vám velmi často musím popravdě říkat, že nevím, kdy na něj zase budu mít čas), jsem se rozhodla, že to udělám jinak. Materiály k programu dám k dispozici neustále!

 

Blog je nevýdělečný a já ráda pošlu materiály zdarma komukoliv, kdo o ně projeví zájem – stačí se přihlásit na stránce programu.

 

S programem jsem si dala opravdu hodně práce, a tudíž se po registraci můžete těšit na téměř 130 stran pdf textu obsahujícího řadu informací, vysvětlení, praktických tipů a odkazů na další zdroje. Jakmile budete mít materiály k dispozici, pomohou vám během prvních 6 týdnů nastartovat vaši ozdravnou cestu a vyzkoušet si eliminační dietu typu paleo a AIP. Budou takovým vaším průvodcem, který vám snad toto dobrodružství zjednoduší.

 

 

 

Jak si dárek vyzvednout

 

Podívejte se na stránku Good Vibes programu a klikněte na políčko Chci e-book. Zadejte své jméno a emailovou adresu. Jakmile vaši žádost dostanu, materiál pošlu na vámi uvedený email co nejdříve to bude možné. (Posílání probíhá manuálně, bude pravděpodobně probíhat jednou týdně, takže prosím o trpělivost.)

 

A je to, můžete se pustit do studování informací, plánování a pozitivních změn!

 

Po zadání jména a emailu vám pošlu jeden pdf dokument, který obsahuje sedm částí korespondující sedmi týdnům (včetně prvního přípravného), během nichž můžete dodržovat pravidla a úkoly programu a vyzkoušet si tak eliminační dietu. Dokument je kompilací veškerých materiálů, které byly postupně zasílány účastníkům v rámci přechozí koncepce programu (ve vedené korespondenční podobě). Jako bonus dostanete také pracovní sešit, do kterého si můžete zapisovat svůj pokrok.

 

A je to! Druhé narozeniny blogu takto můžete oslavit se mnou!

 

 

 

Never stop hunting for good vibes!

 

 

Please reload

PROGRAM AMAZON ASSOCIATES

Své stránky provozuji čistě ve volném čase jako svůj koníček, nejsou komerční, ani výdělečné. Program Amazon Associates mi umožňuje nejen uvést zde konkrétní odkazy, ale zároveň mi při koupi produktů přes daný link je na účet připsáno drobné procento z prodeje (cena produktu pro vás zůstává stejná). Díky programu mě můžete touto formou podpořit. Mohu vás ujistit, že uvádím pouze produkty a knihy, které považuji za kvalitní. Filozofii o tom, proč jsem produkty a knížky zařadila na blog najdete zde. Děkuji za pochopení!