Please reload

Týden pro endometriózu

08/02/2017

Týden zvyšování povědomí o endometrióze padá tento rok na 3. – 9. března 2017.

 

 

 

Ve světě jsou týdny zvyšování povědomí o nemocech (a nejen nich) zcela běžné. V tuto chvíli se prakticky celý internetový „endo“ prostor připravuje na týden zvyšování povědomí o endometrióze. Chystá se řada informačních kampaní a bloggeři shánějí fakta, názory lékařů, či odkazy na různé národní i mezinárodní organizace. A co je možná ještě důležitější, sbírají příběhy žen, které onemocněním trpí. V řadě zemí se také organizují pochody, tzv. „endomarch“.

 

Vzhledem k tomu, že endometrióza je velmi komplikovaná nemoc, která s sebou přináší ochromující bolesti a nemá jednoduché řešení, je taková kampaň potřeba. Je o to víc potřeba, že přístup k léčbě nemoci je stále ještě zcela nedostačující. Většina lékařů stále sahá po prostředcích, které nemoc potlačují, případně tlumí její projevy. Informace o jejím multisystémovém charakteru a o tom, že nemoc lze do velké míry ovlivnit změnou každodenních návyků v oblasti stravy a životního stylu, se objevují jen sporadicky.

 

I když nemocí trpí 1 žena z 10, stále se často setkávám s otázkou: „Co to je? Co že to máš?“ Pojďme se společně zapojit do zvyšování povědomí o endometrióze i v češtině!

 

Během týdne pro endometriózu každý den upozorním na jeden ze svých článků a zdůrazním jeho hlavní poselství. Články a poselství můžete sdílet se svými blízkými, přáteli či spolupracovníky.

 

Ráda bych při této příležitosti také nabídla příležitost ženám, které nemocí trpí a které by se rády o své zkušenosti podělily. Pokud se budete chtít podělit o své příběhy, vytvořím na blogu stránku, kde je ráda zveřejním (bez editačních zásahů). Můžete mě kontaktovat přes kontaktní formulář na blogu nebo přes mé Facebookové stránky.

 

Ať už se rozhodnete akci podpořit jakkoliv, každá pomoc, každé malé gesto se počítá. Pojďme společně rozhýbat lavinu pozitivního myšlení a pozitivního přístupu k uzdravování se z této ochromující nemoci!

 

 

 

Never stop hunting for good vibes!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

PROGRAM AMAZON ASSOCIATES

Své stránky provozuji čistě ve volném čase jako svůj koníček, nejsou komerční, ani výdělečné. Program Amazon Associates mi umožňuje nejen uvést zde konkrétní odkazy, ale zároveň mi při koupi produktů přes daný link je na účet připsáno drobné procento z prodeje (cena produktu pro vás zůstává stejná). Díky programu mě můžete touto formou podpořit. Mohu vás ujistit, že uvádím pouze produkty a knihy, které považuji za kvalitní. Filozofii o tom, proč jsem produkty a knížky zařadila na blog najdete zde. Děkuji za pochopení!