MÉ OBLÍBENÉ KNÍŽKY

Please reload

Ráda bych se s vámi podělila o své oblíbené knížky (moje oblíbené produkty najdete tady). Některé tituly jsou k sehnání i v češtině, ale zatím je jich dost málo. Přesto zde ale uvedu krátký seznam titulů, které stojí podle mého názoru za přečtení. (Sledujte také moji Facebookovou stránku, kde upozorňuji na další zajímavé zdroje a novinky.)

Autoimunitní řešení (Amy Myers)

Bez obilovin, bez bolesti (Peter Osborne)

Jídlo na prvním místě (Dallas a Melissa Hartwigovi)

Syndrom trávenia a psychológie (Natasha Campbell McBride)

Primal Blueprint (Mark Sisson)

Paleo diéta (Robb Wolf)

Moučný mozek a Mozek v kondici (David Perlmutter)

Řešení hladiny krevního cukru (Mark Hyman)

Revoluce v opravdovém jídle (Tim Noakes)

Opravdové jídlo pro děti (Tereza Broschová)

Své oblíbené anglické tituly jsem se rozhodla uveřejnit formou této stránky. Program Amazon Associates mi umožňuje nejen uvést zde konkrétní odkazy, ale zároveň je mi při koupi produktů přes daný odkaz na účet připsáno drobné procento z prodeje, což zcela transparentně oznamuji. (Cena produktu pro vás zůstává stejná!)

Své stránky provozuji čistě ve volném čase jako svůj koníček, nejsou komerční, ani výdělečné. Věnuji jim opravdu hodně času a úsilí. Díky programu Amazon Associates mě můžete touto formou podpořit.

Děkuji za pochopení!

P.S.: Já kupuji veškeré knihy elektronicky (viz níže), a proto uvádím odkaz přímo na ně, na americkém Amazonu. Jestli nemáte čtečku, ale knížky byste si chtěli přečíst, stáhněte si Kindle App zdarma. Pokud kupujete knížky v papírové podobě, vřele doporučuji Book Depository!

Endometrióza

Paleo / Keto pro ženy

Ženské hormony  a zdraví

Autoimunita

Paleo / Primal

Zažívání, obiloviny

Kuchařky

Zdraví a strava - různé

Inspirace pro život

Čtečka Kindle

Já na Kindlu čtu už asi sedm let (živě si vzpomínám, jak jsem si přála svůj první Kindle k Vánocům ještě na univerzitě). Svůj první model jsem měla asi pět let, dokud se mi nepodařilo si na něj jednou lehnout a zničit si obrazovku. Teď čtu na Kindlu Paperwhite a doufám, že mi dalších spoustu let vydrží. (Používám i tablet Kindle Fire, který se skvěle hodí na elektronické kuchařky.) Nejdradši na něm mám asi to, že knížky si nakoupím kdykoliv a kdekoliv během vteřiny a že mám celou svou knihovnu neustále po ruce. Často se k řadě knih znovu a znovu vrací a vyhledávám si v nich informace.

Zcela upřímně věřím tomu, že autoři si honoráře za knihy zaslouží a je víc než fér knihy kupovat legálně. Většina knih, které kupuji já, vyjdou v průměru na nějakých 12 USD, což jsou dvě a půl kávy ve Starbucks. Podle mě skvělá investice do mého osobního rozvoje, a hlavně, zdraví. Navíc si do Kindlu můžete jednoduchým způsobem posílat vlastní dokumenty, např. doc nebo pdf. Kindle může být mimochodem i skvělý dárek, stejně tak jako dárková karta od Amazonu.

Čtečky Kindle se dají pořídit z německého Amazonu s poštovným gratis. Kindle Fire, co jsem našla informace, se dá koupit jen na americkém Amazonu.

Po zakoupení čtečky je potřeba si založit účet na Amazonu a Kindle s ním „spárovat“. Více si o tom můžete přečíst v tomto článku. Je to dost intuitivní, řekla bych. A pak můžete začít číst o sto šest! Ať vás to pořád baví!

PROGRAM AMAZON ASSOCIATES

Své stránky provozuji čistě ve volném čase jako svůj koníček, nejsou komerční, ani výdělečné. Program Amazon Associates mi umožňuje nejen uvést zde konkrétní odkazy, ale zároveň mi při koupi produktů přes daný link je na účet připsáno drobné procento z prodeje (cena produktu pro vás zůstává stejná). Díky programu mě můžete touto formou podpořit. Mohu vás ujistit, že uvádím pouze produkty a knihy, které považuji za kvalitní. Filozofii o tom, proč jsem produkty a knížky zařadila na blog najdete zde. Děkuji za pochopení!

© 2019 by Emma Hradecká. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now